Serdecznie zapraszamy na Mszę św, która rozpocznie doroczny Konwent ZPKM Za nami 60. Pielgrzymka Zakonu Maltańskiego do Lourdes. Zachęcamy do przesyłania zdjęć i świadectw. Trwa proces beatyfikacyjny Sługi Bożego Fra Andrew Bertiego Święci i błogosławieni Zakonu Maltańskiego
strona główna »  wydarzenia » Oremus pro Concilio.
Polecamy


W nas przyjdzie Słowo Boga / Kazanie św. Bernarda, opata

Wiemy, że potrójne jest przyjście Pana.  Trzecie jest pośrodku między dwoma pozostałymi.  Te są jawne, trzecie takie nie jest.  Za pierwszym swoim przyjściem Pan był widziany na ziemi i przebywał wśród ludzi, bo jak sam o tym mówi: ujrzeli i znienawidzili. więcej >>>

+++

Sługa Boży Fra' Andrew Bertie
Wielki Mistrz Zakonu Maltańskiego
1988 - 2008

Subskrypcja biuletynu
Od Prezydenta i Kapelanów
Blog konfratra z Paryża
TV Zakonu

Zakon Maltański w Polsce

Konwent ZPKM, 1992 

Maltański Koncert Charytatywny w Olsztynie - 2016


BLIŻEJ BOGA: Zakon Maltański w Gliwicach

więcej filmów >>>

WydarzeniaA+A-A0

2018-04-11

Oremus pro Concilio.

Rzym, 11 kwietnia 2018 r.

Drodzy Konfratrzy i Consoeurs,

W związku z nadchodzącym wkrótce spotkaniem Pełnej Rady Państwa oraz przy wsparciu J.E. Namiestnika Wielkiego Mistrza Fra’ Giacomo Dalla Torre del Tempio di Sanguinetto, chciałbym raz jeszcze poprzeć ogólnoświatową inicjatywę modlitewną Oremus pro Concilio.

Jak może pamiętacie z zeszłego roku, jest to zaproszenie dla członków i wolontariuszy Zakonu, aby modlić się za Pełną Radę Państwa i towarzyszyć jej członkom na modlitwie - przed i podczas procesu wyborów - wzywając Ducha Świętego, aby przez swoją obecność na zgromadzeniu wspierał i oświecał indywidualnie każdego Członka Pełnej Rady Państwa.

Podobnie jak w ubiegłym roku, osoby pragnące wziąć udział muszą zarejestrować się pod swoim imieniem i adresem e-mail. Otrzymają oni nazwisko członka Pełnej Rady Państwa, za którego będą się modlić. Nazwisko członka Pełnej Rady Państwa jest wydawane bez żadnego konkretnego uzgodnienia. Każdy zarejestrowany uczestnik będzie miał przypisane tylko jedno nazwisko. Pełna lista członków Pełnej Rady Państwa nie zostanie ujawniona.

Sądzimy, że inicjatywa ta stanowi okazję do umocnienia braterskiej wspólnoty w rodzinie naszego Zakonu w tym ważnym czasie. Zawierzmy Panu tych, którzy zostali powołani do wyboru osoby, której misją będzie kierowanie Zakonem w przyszłości.

In Domini Corde,

 
Jean Laffitte

Tytularny biskup Entrevauxinicjatywa pod adresem https://www.oremusproconcilio.orderofmalta.int/en.

© 2020 - Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich
Projekt i wykonanie: Agencja Reklamowa NEXTDAY