Serdecznie zapraszamy na Mszę św, która rozpocznie doroczny Konwent ZPKM Za nami 60. Pielgrzymka Zakonu Maltańskiego do Lourdes. Zachęcamy do przesyłania zdjęć i świadectw. Trwa proces beatyfikacyjny Sługi Bożego Fra Andrew Bertiego Święci i błogosławieni Zakonu Maltańskiego
strona główna »  wydarzenia
Polecamy


W nas przyjdzie Słowo Boga / Kazanie św. Bernarda, opata

Wiemy, że potrójne jest przyjście Pana.  Trzecie jest pośrodku między dwoma pozostałymi.  Te są jawne, trzecie takie nie jest.  Za pierwszym swoim przyjściem Pan był widziany na ziemi i przebywał wśród ludzi, bo jak sam o tym mówi: ujrzeli i znienawidzili. więcej >>>

+++

Sługa Boży Fra' Andrew Bertie
Wielki Mistrz Zakonu Maltańskiego
1988 - 2008

Subskrypcja biuletynu
Od Prezydenta i Kapelanów
Blog konfratra z Paryża
TV Zakonu

Zakon Maltański w Polsce

Konwent ZPKM, 1992 

Maltański Koncert Charytatywny w Olsztynie - 2016


BLIŻEJ BOGA: Zakon Maltański w Gliwicach

więcej filmów >>>

ZapowiedziA+A-A0

2016-09-07
FORMACJA ZAKONU MALTAŃSKIEGO - wrzesień 2016

Zapraszamy Damy i Kawalerów Maltańskich, Wolontariuszy, Podopiecznych, Darczyńców i Przyjaciół do wspólnej formacji duchowej poprzez udział we Mszach w intencji Zakonu Maltańskiego, Liturgii Godzin oraz Adoracji Najświętszego Sakramentu.

czytaj więcej »
2016-09-06
23-25 Września VII Maltańsko - Strażackie Manewry Ratownicze i III Maltański Dzień Promocji Zdrowia

To już po raz siódmy odbędą się Maltańsko-Strażackie Manewry Ratownicze. Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w tej edycji manewrów.

Siódma edycja manewrów o zasięgu ogólnopolskim odbędzie się w dniach 23-25 września br.
W ramach manewrów 24 września br. w godz. 8.00 – 15.00 odbędzie się wydarzenie towarzyszące,
III Maltański Dzień Promocji Zdrowia.

czytaj więcej »
2016-08-30
II Międzynarodowe zawody ratowników na Ukrainie

W dniach 2-4 września odbędą się maltańskie manewry ratowników w Beregowe na Ukrainie. Rywalizować będzie 16 zespołów z organizacji maltańskich z Polski, Ukrainy i Węgier.

czytaj więcej »
2016-07-26
SERWIS ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY

2016.08.03, Katowice

Szanowni Państwo,

wraz z Prezesem Fundacji Maltańska Służba Medyczna Damianem Zadeberny pragnę serdecznie podziękować każdemu Wolontariuszowi, który odpowiedział na wezwanie J.E. Prezydenta ZPKM Aleksandra Tarnowskiego do służby potrzebującym w czasie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie !

czytaj więcej »
2016-07-25
List Prezydenta ZPKM Aleksandra Tarnowskiego do Wolontariuszy Maltańskiej Służby Medycznej i informacja o stanie przygotowań MSM do ŚDM

 Drodzy Wolontariusze Zakonu Maltańskiego .

Fundacja Maltańska Służba Medyczna jest jedyną strukturą ratownictwa medycznego utworzoną przez Zakon Maltański Polska.

Jesteśmy na finiszu przygotowań do ŚDM w Krakowie i w trakcie zabezpieczeń medycznych  regionalnych spotkań młodzieży z całego Świata. Zwracamy się o mobilizację wszelkich sił i środków na zrealizowanie jednego
z najważniejszych wyzwań dla naszego Zakonu.

Aktywne uczestnictwo w Światowych Dniach Młodzieży w strukturach Maltańskiej Służby Medycznej Zakonu Maltańaskiego jest realizacją  naszego charyzmatu " Obrana Wiary i Służba Potrzebującym" Informacja o stanie przygotowań i realizacji Światowych Dni Młodzieży przez Maltańską Służbę Medyczną.

 

czytaj więcej »
2016-06-17
11.09.2016. Pielgrzymka do Gietrzwałdu

Zapraszamy do udziału w uroczystościach pielgrzymkowych  do Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej w niedzielę 11. 09. 2016 r.:

czytaj więcej »
2016-06-16
XI Pielgrzymka na Jasną Górę

Maltańska Służba Medyczna Oddział Katowice zaprasza serdecznie wolontariuszy dzieł maltańskich do uczestnictwa w XI Pieszej Pielgrzymce Maltańskiej na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 26-27 sierpnia bieżącego roku.

czytaj więcej »
2016-06-15
24.06.2016 Uroczystość św. Jana w Poznaniu

Szanowni Damy i Kawalerowie Maltańscy, Czcigodni Kapelani!

Zapraszam serdecznie na uroczystości odpustowe w parafii pw. Św. Jana Jerozolimskiego za Murami w Poznaniu. Sumę odpustową dnia 24 czerwca br. o godzinie 18.30 odprawi Ksiądz Biskup Damian Bryl, biskup pomocniczy poznański. Po mszy św. - zakończonej procesją – zapraszam kapłanów, członków Zakonu, ich rodziny oraz parafian na poczęstunek w ogrodzie proboszczowskim zakończony koncertem muzyki kameralnej.

Ks. proboszcz Paweł Deskur 

czytaj więcej »
2016-06-14
18.06.2016 Uroczystość św. Jana w Krakowie

Zapraszamy wraz z Rodzinami na uroczystości Św. Jana Jerozolimskiego w dniu 18 czerwca (sobota) o godz. 11:00 do kościoła p.w. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Krakowie- Mistrzejowicach.

 

czytaj więcej »
2016-05-27
04.06.2016 Maltański Dzień Dziecka w Grobnikach

W sobotę 4 czerwca 2016 w Grobnikach odbędzie się Maltański Dzień Dziecka. Przewidziano wiele atrakcji. Serdecznie zapraszamy całe rodziny. Więcej informacji na plakacie.

 

czytaj więcej »
Przejdź do strony:
© 2020 - Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich
Projekt i wykonanie: Agencja Reklamowa NEXTDAY